20926
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-20926,theme-stockholm,stockholm-core-1.0.6,woocommerce-demo-store,woocommerce-no-js,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-5.1,ajax_fade,page_not_loaded,qode-elegant-product-list,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-22927
ŽVAKĖS
zvakeszvakes
KVAPAI
kvapaikvapai
DOVANŲ KOMPLEKTAI
dovanu komplektaidovanu komplektai

DOVANŲ RINKINIAI

 

Candle Family dovanų rinkiniai supakuoti minimalistinio dizaino kraftinėje pakuotėje yra puiki dovana, kurią spėjo pamilti mūsų Klientai.

 

Pagaminome šešis skirtingus Candle Family produktų rinkinius, kuriuose supakuoti populiariausi mūsų produktai: namų kvapai, soju ir palmių vaško žvakės, bei automobilio kvapai. Perkant rinkinius, Klientai turi galimybę pasirinkti namų kvapo ir automobilio kvapo rūšis iš visų mūsų turimų kvapų asortimento.

 

 

⦿ RANKŲ DARBO

 

⦿ IŠSKIRTINIO DIZAINO

 

⦿ PAGAMINTA LIETUVOJE

Pirkti
PASIRUOŠKITE ŠVENTĖMS

Kviečiame ruoštis jau dabar didžiausiomis metų šventėmis, nudžiuginkite savo partnerius, kolegas, artimuosius dovanomis iš mūsų dovanų komplektų asortimento. Supakuota ir paruošta dovanoti!

JOKIŲ RŪPESČIŲ JUMS

Bergamote.lt dovanų ruošimo rūpesčius atliks už Jus. Mes patarsime, parinksime ir supakuosime šventinius dovanų rinkinius.